Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy tabot....

Szeretnék venni egy tabot. Vagy egy Samsung Galaxy tab 10.1 vagy apple ipad. Szerintetek melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a galaxy-t vedd én igy tennék.

Nővéremék ipad 2 van jó gyors sokat tudd semmi gond vele.

Samsung is ugyan azt tudja teljesitményben de szoftveresen sokkal támogatottabb az android.

Mosz ez alatt a drága fizetős programok fájlcserélőn ingyenes leszedhetőségére gondolok.

2013. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hanyas iPad? Ha a 3. vagy 4. generációs, akkor szerintem inkább az, nekem volt SG-tab-om, utáltam. Szaggatott mint az állat, és szerintem többet tud többet mint a Samsung tab. Én mondjuk nem szeretem az Androidos termékeket. Az iPadnek jobb a kijelzője, ami azért lássuk be, egy tabletnél fontos tényező :), gyorsabb, jobb a kamerája, és iOS (Apple op. rendszer) sokkal megbízhatóbb, és stabilabb mint az Android. Remélem tudtam segíteni a döntésben :)
2013. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
iPad. Samsung tab egyszer volt a kezemben, egymás után 3-szor lépett ki magától a böngésző mindenféle előjel nélkül. Nekem itt le is írta magát.
2013. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!