Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kaptam egy wii-t a szüleimtől....

Kaptam egy wii-t a szüleimtől. Szerinterek megérte beruházni? szerinterek milyen játékokat erdemes rá venni? 14 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 22:07
 1/2 anonim válasza:

Örülj neki, hogy a szüleid ilyet vettek neked, becsüld meg. Jó játék nagyon, osztálytársamnak is van, és sokat játszottunk náluk vele. Mindenképp megéri, főleg ha már eleve megvan véve, akkor ne hagyd kihasználatlanul, eladni meg fölösleges ha még nem is játszottál vele.

Azt nem tudom milyen játékokat érdemes venni rá, nagyon sok van, válassz olyat ami tetszik. Van rá Call of Duty, de FIFA, meg természetesen Final Fantasy is.

Nézd meg a helyi 576k üzlet kínálatát, náluk biztosan van Wii játék, aztán neten nézd meg milyen a játék, YouTube-on van mindegyikről videó.

Eleinte élvezetesek lehetnek a "hadonászós" játékok, pl. Wii Sports, de ott van a Just Dance sorozat is, ami igaz, hogy táncolós, de szörnyű bűntudaton, szégyenérzeten, és nagy társaságban rengeteg nevetésen kívül nem okoz komoly károkat. :)

Remélem valamennyire segítettem, jó játékot konzolon, és ha unatkozol egyedül szerezz még egy-két kontrollert és hívd át a haverokat játszani!

2013. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz
2013. jan. 25. 22:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!