Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri a Windows...

Szerintetek megéri a Windows surface? Tudom, hogy nem alkalmas PC szerű játékokra, ink. Hobbi célra.

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmiképp.

Hobbira Android/iOS, munkára Windows 8-os tablet, de akkor sem a Surface, hanem esetleg Surface Pro.

2013. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz egy kivétellel. Én még a surface pro-t sem ajánlanám. A legolcsóbbnak az árából tudnál venni egy baromi erős laptopot vagy egy macbook air-t is.
2013. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előttem szólókhoz: az árából nagyon nem tudnál venni egy macbookot,legalábbis itt felém biztos nem (már ha újban gondolkozol). Ne hasonlíts egy tabletet egy laptophoz,mert hosszútávon sokkal kényelmesebb.Én pl laptopot nem tudok a térdeimen tartani sokáig , az ágyon vagy máshol pedig ugyanúgy lehet használni mind2-t.Kivétel mondjuk a busz vagy hasonló,ahol jobban dolgozol (írsz) laptoppal mint tablettel,de laptopan én csak 15" fölöttit vennék,az meg már buszon kényelmetlen. Amúgy ha megszokod , tabon is könnyen és gyorsan tudsz írni touchon is.Ha azt vesszük a surfacenek (pro) nagy a felbontáaa,biztoaan szép kijezője lehet.+a tab alakítható laptoppá,viszont egy átlagos laptop nem lehet tablet.


A kérdésre válaszolva:az RTben ne is gondolkodj,de a pro sztem már tökéletesen megéri.Játszani nem igazán fogsz rajta,de minden más általános dologra jó lesz. Én is pro-t készülök venni.Sok sikert!

2013. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!