Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet nem eredeti starcraft...

Lehet nem eredeti starcraft 2vel szervert csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval ugyértve hogy egy régebbi verzió és nincs online modja.Valahogy lehet szervert késziteni?A válaszokat elörre is köszönöm.

2013. jan. 27. 15:09
 1/4 JulesM111 ***** válasza:

Régebbi verzió :) Persze, csak nem kalózkodás áldozata lettél? xD


Viccet félre téve, SC2-vel erre nem lesz lehetőséged, hacsak magadd meg nem írod a szerver-kliens protokollt.

2013. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én egy ilyen fel nem adom tipus vagyok ezért is tudtam megszerezni az sc 2öt dvdken XD!Éppen ezért beültettem a felyembe hogy én azért isa heverommal fogok multizni sc 2ön ingyen!Tehát megszeretném tudni hogy ezt a szerver protokolt bár fogalmam sincs mi az XD hogy kell megirni? Vagy hallottam hog van valami multiplayer crack és ahoz ha lehetne egy linket :).
2013. jan. 27. 18:07
 3/4 anonim válasza:
Nem kell ennyit agyalni. Szépen smirglizd le a "nemhivatalos ingyenes" verziódat, regisztrálj ingyen bnetre egy accountot és szedd le a startert. (Mellesleg ez tartalmilag azonos a teljessel. Az, hogy full vagy starterm az azt hiszem a belépéskor használt felhasználóneveden múlik csak. Ha nincs érvényes kulcs hozzárendelve, akkor starter). Azzal elérhető custom játékmódban néhány 1v1, 2v2 és talán 3v3 és ffa map is. Megkötés ezen felül, hogy csak terrannal lehetsz. Ha terran párti vagy, akkor kb nem vesztesz semmit. Ha komoly fajjal lennél (zerg), akkor persze megszívtad. (na jó. ezt a "komoly" jelzőt ne vegyed komolyan! :) )
2013. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A komolyt ne vegyem komolyan ?!XD

Na de akkor ugy néz ki megszivatm XD.Hát ugylátszi meg kell várnom mig nem lesz meg pl gamerengeren.Bár nem hinném hogy egyhamar meglesz XD.De attól még köszönöm a válaszokat most már eléggé felvilágosititatok :).

2013. febr. 6. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!