Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LÉGYSZI SEGÍTSETEK. Helyrehozh...

LÉGYSZI SEGÍTSETEK. Helyrehozható?

Figyelt kérdés
A múltkor az xboxban benne volt a fifa13. Játszottam vele és éreztem hogy eléggé melegszik a hútulja és ezért kiakartam venni onnan ahol van és felakartam állítani. Amikor felállítottam egy furcsa hangot hallotam a lemeznél és olyat írt ki hogy tisztítsam meg a lemezt.. de ezt angolúl meg még valamit írt asszem olyasmit hogy puha törlővel.. Na hát kivettem de láttam rajta egy kör alakú valamit.. megakartam törölni nem jött le. Megkarcolta a lemezt az xbox. amikor újra betettem addig tudtam eljutni hogy kiválasztottam a nyelvet és utána ok és újra kiiírta. ha elviszem políroztatni a lemezt akkor ez megjavúlhat? Ha valakinek volt hasonló baja vagy valami kérlek segítsetek...

2013. jan. 27. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Kinyírtad a lemezt.

Azon nagy valószínűséggel már a polírozás sem segít, kénytelen leszel megvenni újra.

Tanulság: Bekapcsolva nem mozgatjuk a boxot.

2013. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Talán a konzolvilágban megcsinálják.
2013. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, szerintem még a használati utasításban is benne van, meg logikusan magától értetődik, hogy ha megy a konzol és főleg ha van benne lemez is akkor nem mozgatjuk.

Valószínűleg kuka a lemez, ha eredeti volt az szívás, nem kis pénz, ha tört verzió akkor meg szarni rá.

2013. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tanuló Cd volt ez neked is :D.Régebben én a Gta4-et nyírtam ki.Persze akkor még új volt nekem az Xbox,ezért nem tudtam

A polírozás segíthet

2013. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A polírozás hajszálkarcok ellen jó, ez meg egy jó mély, vastag karc, tutira nem fog segíteni.
2013. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ömm... Tegnap elvittem a Debreceni Navi szaküzletbe 10p alatt megcsinálták a polírozást :) karcmentes foltmentes csillogó mint amilyen volt és hibátlanúl megy :D Am igen eredeti nincs flashelve a box és hát ja nem kis pénz :D nem csak ez hanem akármelyik ps3/xbox játék ;)
2013. febr. 2. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!