Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Panasonic Lumix G1 + 14-45mm...

Panasonic Lumix G1 + 14-45mm obi +4GB SDHC (3éves,5000 EXPO) --- szerintetek megéri 70. 000 HUF-ért? Viszont videofelvétel nincsen. Megvennétek a hiánya nélkül?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű kérdés. Szeretnél vele videózni?

Ha minden másra alkalmas amire én használom (nem az, de tegyük fel, hogy igen) és az ára korrekt akkor igen, természetesen. Ha videózni szeretnél, olyat keress ami képes rá. :)


Szép fényeket!

2013. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

150 ezer volt két éve ezzel az objektívvel.

Azt sokalltam, de ennyiért elfogadhatóbb.

Játszani jó, könnyű kis gép.

Ja, mindegy hány expó van benne, ez nem tükrös.

Ha a fejlesztés szerepel a terveid között, akkor viszont nem jó befektetés. Ezen az obin kívül csak egy van ami passzol rá átalakító nélkül.

2013. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1./ az az igazság hogy nem is használnám videózásra. de a szabadság érzete jó lenne hogy használhatnám bármikor.


2./ viszont most ugyanannyiért ajánlottak nekem egy ---- NIKON D3000 + 18:55 DX ED Objektiv (A vázban 13 ezer expo) - ára 70.000 HUF lenne ///// ez jobb választás lenne, mint a Pana?

2013. jan. 29. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Maradnék a Lumixnál a mozgó alkatrészek hiánya miatt.
2013. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

- A Pana G1-ben is van mechanikus zár, csak tükör nincs.

- Nem csak 2 objektív van hozzá, hanem több tucat (átalakító nélkül).


Ha annak ellenére, hogy nem tervezel videózni, már most zavar a videó hiánya, akkor ne vedd meg.

2013. jan. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, mellesleg a Nikon D3000-ben sincs videó :)
2013. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az infót! nem tudtam hogy a nikonban sincsen ilyen opció!
2013. jan. 30. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!