Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX 360 árcsökkenés várható?

Janee277 kérdése:

XBOX 360 árcsökkenés várható?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom (de javítsatok ki) nemsoká jönnek a next gen konzolok.

Ezek mennyire fogják befolyásolni az árakat?



2013. jan. 29. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem fogják befolyásolni


egy személyes példával élve:

mikor megjelent a Sims 3, olyan 12ezerért, akkor a Sims 2 ára 11ezerről csupán 9ezerre ment le

évekkel később is még vagy 7-8ezer volt a Sims 2 (egymagában az alapjáték, nem 1 vagy 2 kiegészítővel egy csomagban)

2013. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán 10-20%al csökkenhet a konzolok ára de ez majd kiderül.
2013. jan. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Max 10-20% ahogyan írták előttem, ami azt jelenti, hogy jövő ilyenkorra lehet ekkora csökkenés, feltéve ha kijön karácsony környékén az új gép, de szerintem kb fél év az új gép megjelenése után és a kutyának se kell majd az Xbox 360 persze csak akkor ha nem baszkurálnak be megint valami szériahibát(pl.:FAT360-akon a hűtési és túlmelegedési gondok(3LED))
2013. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem akkor is XBOX 360 kell majd,mert most tervben van a beszerzése,és szerintem a grafikára már így is túlságosan rá vannak kattanva az emberek.Mindenki csak fullHD-ban játszik azt' játékélmény semmi.
2013. jan. 30. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy milyen hibái lesznek vagy nem lesznek a nextgen gépeknek még nem tudni előre.A 3LED hiba is csak a warezos vérpistikéknek volt probléma mert ugrott a garanciájuk a buherált konzol miatt!Mindenki más akinek ilyen gond volt a gépével és nem (ratyiztatta a konzolt) 10 napon belül ki cserélte az MS és a 3Led probléma után 3 év garancia járt az Xbox360-ra legalább is az elit boxomra ennyit kaptam.A játék élményről annyit hogy ne rágógumi lineáris kakával játsz(COD sorozat,meg hasonló lövöldözős trágyák),hanem Pl: Fallout3 GOTY,Fallout New Vegas Ultimate Edition,The Elder Scroll:Skyrim ezek több száz óra játék időt kínálnak nem lineáris fisfosik és nagy az újrajátszási faktoruk!!!
2013. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
CoD-okat ma már nem is a single-player miatt veszik hanem a multi miatt
2013. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Badi99 válasza:

Én úgy hallottam, hogy mikor kijön az xbox 720 (xbox) akkor az xbox 360-nak lefog menni az ára legalább 35-40%-kal

(De nem biztos csak hallottam)

2013. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, szerintem kizárt ekkora árcsökkenés (már a 30% soknak tűnik nemhogy 35-40%)

a 10-20% viszont elképzelhető, de ha mondjuk számolunk 55ezerrel (kb. most ennyibe kerül egy Xbox360) akkor olyan 10ezerrel lesz csak olcsóbb

mint ahogy a Sims-es példámban is írtam, nagyban valószínűleg nem fogja befolyásolni

2013. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
miaz h neked akkor is xbox360 kell??? az egy szar!!! inkább ps3 vagy ps4 kelljen !!!
2015. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!