Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet áthelyezni az SD...

Hogyan lehet áthelyezni az SD kártyára az alkalmazásokat android 4. 0.4 -en?

Figyelt kérdés
Az alkalmazás kezelőbe nincs ilyen opció, és telepítéskor se kérdez rá hogy hova mentse.
2013. jan. 31. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alkalmazások kezelésénél ráböksz egy alkalmazásra és ott lesz olyan opció, hogy áthelyezés az sd-re. Egyesével lehet így átpakolni azt amit lehet.
2013. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy ilyen lehetőség nincsen...! ( samsung galaxy tab 2 7.0 ) :/
2013. jan. 31. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:

pedig 2.2-től kezdve benne van a rendszerben. És tudomásom szerint a Samsung nem szokta ezt a gyári, androidos lehetőséget kivenni.

Esetleg próbálkozz egy app2sd alkalmazással.

2013. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
benne van abban, csak nem minden programot lehet áttenni. sőt amit átteszel az is használ valamennyit a belső memóriából. ezzel én is sokat szenvedtem a galaxy ace-m 180megás belső memóriájával. de sikerült megoldanom. de ehhez rootolni kell a telefont. ha rootolt és érdekel, dobj egy üzenetet és leírom
2013. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Menü - Beállítások - Alkalmazáskezelő - /kiválasztod az alkalmazást/ - Áthelyezés SD kártyára (A menüpontok nevei típuson belül is eltérhetnek)

Nem minden alkalmazást lehet áthelyezni a memóriakártyára, csak azokat, amelyeknek a fejlesztője engedélyezte.

Az Android 2.2 Froyo -tól van, lehetőség az alkalmazások áthelyezésére a memóriakártyára, de ezt a funkciót a gyártók a saját készülékeikből ki is vehetik.

2013. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Azon az androidon ott kell hogy legyen!

Nekem ez a bajom van 4.4.2 androidon open dott tabon, es nincs olyanom hogy áthelyez SD kártyára!

Én nekem azt mondták hogy Rootoljam de nem merem azon kivül senki semmi jo választ nem adott

2015. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!