Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak? Nem érzékel a...

Mit csináljak? Nem érzékel a laptopom egere, hol lehet állítani?

Figyelt kérdés
Nem működik a laptopom az egér, kénytelen voltam USB-n bedugni egyet.Ma reggel még működött, szerintem lehet csak elnyomtam valamit, hol tudom ezeket állítani, hogy megnézzem,hogy mi a baj?

2013. jan. 31. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

RTFM!

Fn + valamivel be/ki lehet kapcsolni a touchpadot. Mivel típust nem írtál nem tudjuk melyik gomb lesz az.

2013. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves válaszoló:D! az első próbám már be is jött! nagyon szépen köszönöm:) amúgy ha valaki később megtalálná et a kérdést hasonló problémával: Acer laptopom van, fn-t nyomtam, és az f7 alatt van egy kis embléma egy kézzel, azt kell megnyomni. Köszönöm mégegyszer!:)
2013. jan. 31. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ügyes és a többiek nevében is köszi a leírást! :)
2013. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!