Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az olcsó XBOX controller akkumulátorokról?

Figyelt kérdés

Milyen fajtát érdemes venni?

-Menyit számít az mAH?

-Inkább azt aminél az akkuba megy egy töltőcsatlakozó vagy ahol rendesen a controllerbe ? (vagy valami töltő "állomásos")

Meddig bírják egy töltéssel?



2013. febr. 1. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vettem utángyártott 4800mAh-s play&charger kitet de megmondom öszintén,hogy 10 óra alatt lemerül.Pedig az akksikat első töltésre 12 órára tettem.Vagy még annyi se.2.390Ft-ért vettem.Végül is elemek nélkül is a vezetékkel lehet használni.Ha összességében veszem azért nem jártam rosszul vele.
2013. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infót akkor valszeg a hirdetések alatt feltüntetett 26 óra az valszeg hasracsapás útján keletkezett
2013. febr. 1. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Edigitalban vettem egy töltőt meg 2 db 2100 mA-es akksit 4 ezer Ft-ért és 36 óra játékot simán kibír.
2013. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nyáron kaptam xbox 360 play & charge-ot (4800 mAH) a legújabbat 2k-ért. Annyi a különbség, hogy nem tudod csatlakozóval játszani, hanem miután lemerült, usb-n keresztül kell tölteni kb 5 óráig.


[link]

2013. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van és lehet csatlakozóval,elem nélkül játszani!Sőt csak rádugod a csatlakozót és játszhatsz tovább miután lemerült!Azért az a neve,hogy play&charge.(első voltam)
2013. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!