Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3D TV-t szeretnék venni. Ami...

3D TV-t szeretnék venni. Ami feltétel lenne az, hogy full HD legyen és 120cm körüli legyen. S persze ezekkel a legolcsóbb azért! Smart nem fontos bele. Lcd vagy Plazma? Várom azok válaszát akiknek van vagy értenek hozzá!

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Plazmapárti vagyok, mást nem is tudnék nézni, de rengetegen fognak LED-et mondani, bár ezek általában csak azért, mert az az újabb és olvastak róla pár mondatot, élőbe meg nem is láttak.

LED sem csúnya persze, de plazma az igazi. Mivel valaki ezt mondja valaki azt, érdemes inkább elmenni egy boltba és élőbe megnézni melyik jön be jobban (lehetőleg otthonról vigyél egy fél perces blu-ray jelenetet, az mutatja meg igazán mit tud).

2013. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Plazma igen a nyero kozbe rajottem amikor terveztem egyszer eddig eljutottam ,h plazma kell es aktiv szemuveggel! :-) De a frissites is sokat szamit ha jol tudom.
2013. febr. 1. 23:32
 3/9 A kérdező kommentje:

www.220volt.hu/Samsung+PS-51D550


Ez azert nar okes:

100 Hz-es frissítés a folyamatosabb képért

600 Hz-es képrészlet frissítés

2013. febr. 1. 23:40
 4/9 A kérdező kommentje:

Plazma Full HD LG 50PA5500

vagy


Plazma Full HD 127cm aktiv, Panasonic TX-P50UT50E

www.bemutatoterem.net/Termek/panasonic-tx-p50ut50e-p96903.html

2013. febr. 1. 23:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem plazmában a panasonic csinálja a legjobbat. Egy van a plazma ellen a magas fogyasztás.
2013. febr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A linkelt samsunggal annyi a gond, hogy nem full hd!
2013. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ohhh és tényleg :(


A Panasonic VIERA TX-P50UT50E-n meg nincs tükröződés és szidják ,hogyha nincs sötét mindig a szobában akkor nem látható a kép nagyon :(

2013. febr. 2. 12:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Én javaslom: [link]

Majdnem ugyanaz: [link]

2013. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Samsungból már D-set ne vegyél, mert az E sorozatnak is a végét járjuk.
2013. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!