Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire figyeljünk használt ps3...

Mire figyeljünk használt ps3 vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Valamit plz írjatok 1x volt ps3am de az is fat volt most slimet veszek használtan és nem tudom mire kellene figyelnem

2013. febr. 1. 22:27
 1/8 anonim válasza:
nem mernék használtat venni, egyszer befürödtem. legfeljebb, valamilyen üzletben, ahol adnak valamennyien jótállást, garanciát.
2013. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Slimnél semmire, ha kipróbálod és ott működik, akkor otthon is működni fog.
2013. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg PSN-re is megpróbálhatsz belépni, hogy nincs-e bannolva, bár úgy tudom nem nagyon szokás bannolni ezeket.
2013. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

régit is használtan vettem. pspt is használtan vettem. mobilom is XD


Én is parázok (de boltba amit akarok venni már nem igen kapható)[320gb modell ami cech 2000körül van]


De vmi tanács?

2013. febr. 1. 22:49
 5/8 A kérdező kommentje:
őőő oké psn es dolog hasznos köszi :D
2013. febr. 1. 22:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Azon kívül tényleg semmi, a Slim nagyon megbízható, ha ki tudod próbálni vásárlás előtt és ott nincs baja, akkor nem fog elromlani mire hazaérsz, illetve később sem.

Szóval tényleg csak annyi, hogy PSN-re bejelentkezik-e, meg hogy milyen FW van rajta, ha 3.55 akkor valószínűleg fel volt/van törve.

2013. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én is azt akarom majd vele XD

Aztán vmi rogerot v rebugot neki

2013. febr. 2. 00:33
 8/8 A kérdező kommentje:

őőő tehát akkor semmi más?

(Am ha van vmi baja 10perc test után elő jön?)

2013. febr. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!