Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Canon pixma 7250 tintapatront...

Djubika kérdése:

Canon pixma 7250 tintapatront ujra lehet tölteni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni ,hogy vane tintafigyelő chip benne vagy egyszerüen utántöltő készlettel ujra lehet tölteni vagy töltetni.

ezek a patronok járnak bele:


Alaptartozékként járó tintapatronok 5 külön tintapatron

PGI-550PGBK (pigmentfekete)

CLI-551BK (fekete)

CLI-551C (cián)

CLI-551M (magenta)

CLI-551Y (sárga)

Külön kapható tintapatronok Nagykapacitású XL tintapatron

PGI-550PGBK XL (pigmentfekete)

CLI-551BK XL (fekete)

CLI-551C XL (cián)

CLI-551M XL (magenta)

CLI-551Y XL (sárga)



2013. febr. 2. 10:19
 1/2 Manócska7 válasza:
Szerintem lehet tölteni, általában az eredetit töltheted kétszer vagy háromszor, utána újat kell venni. Azért kérdezd meg egy olyan boltban ahol töltik a patronokat. :)
2013. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet tölteni, a lényeg (mert én megszívtam), hogy Jó helyen fúrd ki. Kb a fehér vonalkódszerű jelen. Ha ez előtt fúrod ki (ahogy számomra először logikusnak tűnt) ráfolyik a tinta a chip-re, és én dobtam is ki. Persze az előtt még hosszába kettévágtam, a patront, hogy lássam hol kell a többit kifúrni. Töltés után a lyukat szigetelő szalaggal leragasztom, és hogy el ne kiabáljam eddig működik.

Persze a gép nyavalyogni fog, hogy üres a patron, de a tintaszintfigyelőt ki tudod kapcsolni. El kezd villogni a lefele nyilas gomb sárgán. Ezt 5 másodpercig nyomva kell tartani és már ki is kapcsoltad.

Sok sikert a töltéshez.

2014. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!