Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnék TV-n lejátszani...

Hogyan tudnék TV-n lejátszani ISO kiterjesztésű (3D-s) filmet?

Figyelt kérdés

Samsung TV-n szeretnék 3D-s filmeket nézni úgy hogy külső merevlemezről játszanám le. A baj az hogy ha csak simán letöltöm az iso filmet akkor azt nem játssza le. Mivel lehet ezt megoldani?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2013. febr. 2. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván mivel az ISO az egy képfájl.

Mondjuk azt se tudjuk milyen TV-d van de érdemes venni egy médialejátszót 10-20k körül már vannak.

2013. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Samsung PS60E6500ES plazmatévé. igen én is gondolkoztam hogy veszek egy média lejátszót csak még nem sikerült kiválasztani melyiket. más megoldás nincs?
2013. febr. 2. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Maximum a PC-t lehet még rákötni. De más megoldás nem nagyon van. De ha ISO-ban van akkor ki lehet írni Blu-Ray-re és akkor már csak Blu-Ray lejátszó kell vagy PS3.
2013. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagy lerippeled mkv-be és máris megeszi a TV-d.


L

2013. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! összekötni nem tudom a gépemmel mert nem egy szobában vannak és azért meg nem fogom átcipelni a nappaliba naponta hogy filmet nézzek. sajna blu-ray lejátszónk nincs (mostmég). Hogyan lehet "lerippelni"? vagy ez mit jelent? milyen programmal lehet?
2013. febr. 4. 18:10
 6/9 anonim ***** válasza:

A Freemake Video Converter nevű ingyen letölthető prgoival átkonvertálod amire akarod és annyi.Ha zenét szedek a yo...be-ró a kiegészítőjét használom azt is az oldalon találod és egyből konvertálhatod a I-Phone-tól kezdve a PS3-ig mindenre.Nagyon jó program!


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jucus0313 válasza:

Szia!

Letöltöttem a Freemake Video Convertert, de az .iso kiterjesztésű fájlt nem látja, tehát nem tudtam átalakítani mkv-re. Neked sikerült megoldani már az iso filmnézést?? Üdv: Judit

2013. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
DVDFab tud ISO-ból is rippelni. Vagy kell egy CD-ROM emulátor, abba bemountolni és máris tudja minden kezelni.
2013. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
77%

A megoldás, olyan médialejátszó, ami képes képfájlból is dolgozni és mindezt 3D kezeléssel együtt. Pl. a Mede8er MED1000X3D tökéletes erre.

Tehát a médialejátszó a TV mellé, rákötöd a külső merevlemezt, lehet rajta csak képfájl ( ISO ) vagy bármi és automatikusan indul a lejátszás. Többé nem kell bonyolult programokkal bajlódni senkinek, bár nem olcsó megoldás.

2014. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!