Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Univerzális távirányító...

Univerzális távirányító beállítása hogy működik?

Figyelt kérdés
A televízió Thomson, a távirányító pedig Stang f-2100. A problémám, hogy a használati utasításban nincs magyar nyelvű menü. Ha valaki használt már ilyet, tudna nekem segíteni abban, hogy tudom beállítani a távírányítót?
2013. febr. 3. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
legelőször is kapcsold be a tv-t majd a táviránítón lennie kell egy set gomb nak azt nyomd le és tartsd lenyomva majd nyomd meg a tv gombot mivel azkell majd neked....ekkor folyamatosan világít a kis lámpa ha tudod melyik kód kell a tvhoz ekkor kell beütni... de ha nem akkor nyomd meg mégegyszer... most elkezd villogni... addig nyomkodd a set gombotmg ki nem kapcsol a tv... de vigyázz hogy ha kikapcsol megne nyomd mégegyszer mert előről kell kezdeni sajna néha előfordul ha gyorsan van nyomkodva... tehát ha kikapcsolt a tv akkor ne nyomd meg mégegyszer a set et hanem nyomd meg azt amire beállítottad tehát a tv gombot... az én távirányítómba egyszerre két tv-t meg még négy másik eszközt lehet bekódolni... ha mindent jól csináltál akkor elmentette a tv-t és utána már beis tudod vele kapcsolni de ha véletlen nem jól vezérli akkor ujból megkell csinálni de ne állj meg az első kikapcsolásnál hanem manuálisan kapcsold vissza és nyomkodd tovább... mert van hogy két kód is jó hozzá mint pl enyémhez és van hogy nem jól vezérli... pl nekem nem a kikapcsoló gombal kapcsol ki és be hanem alul ahol négy szín van a pirossal...
2013. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!