Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Genius SW-HF 5.1 6000 Aktív...

Genius SW-HF 5.1 6000 Aktív hangfalra szeretnék TV-Laptop és PS3 at rákötni de ugye a PS3 nem lehet mert nincs optikai csatlakozó. Hogy tudom ezt megoldani, hogy jó legyen és 5.1be szóljon? Van valami átalakító ami erre jó vagy bármi megoldás?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értelek miért akarod optikaira alakítani, aztán vissza, mindezt értelmetlenül és sok pénzért.

A Geniusodnak van analóg bemenete, kösd arra.

Egy ilyennel:

[link]

2013. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha a tvbe megy hang a ps3 ról akkor elég a tvbe bekötni a hangfalat ha nincs 5.1 es kimenete a tvnek akkor egy ilyennel a fejhalgatókimenetben áttudod vinni a hangot a hangfalra...: [link]


ha van akkor meg ilyenekkel jobb:


[link]

2013. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom nekem nem sikerült még.

Még nem vettem meg a Genius-t most jelenleg egy ilyen házimozim van:

[link]


S egy ilyen TV:

[link]


A PS3-at rákötöttem a tv-re a opticaival aztán meg a fülesbe bedugtam az egyik végét amit írtál a másikat meg a másik két végét a DVD lejátszóba de semmi.


Pedig a Laptopom így van össze kötve. Hogy kettő a lejátszóba 5.1-be egy meg a Laptop fülhallgató részébe.

2013. febr. 3. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!