Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri venni egy...

Szerintetek megéri venni egy Xbox 360 Arcade-ot venni 15000-ért?

Figyelt kérdés
Osztálytársamtól venném 15000 ezerért 1 ledes hibája van de mindent odaad hozzá a javítása 1000 ft lenne és a javításra adnak 1 hónap garanciát! Szerintetek megéri megvenni?

2013. febr. 3. 16:43
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs 10000 ft lenne a javítás csak elirtam
2013. febr. 3. 16:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha lehet rá tenni RGH -t, akkor igen.
2013. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem slimem és szerintem az jobb, igaz drágább, de azok már jobban bírják, strapabírók, és jó a hűtése is.......
2013. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

igen lehet rá tenni rgh-t!

És nagyon is megéri! Eléggé vetekszik a slim-el... (kinézetre nem igazán) DE NEM IGAZ HOGY A SLIM STRAPABIRÓB!!! A SLIM MAX 2-3 ÉVIG BIRJA, AZ ARCADE 5-10 ÉVIG HELYT ÁLL! ÉS TARTÓSABB IS! PL: Az arcade-t földhözvághatod, és nem lesz semmi baja. A slim-re ha ráesik másfél méterről egy könyv, viheted szervizbe mert elromlik.

2013. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ebből is lejött, hogy arcade-od van....

és hogyhogy az arcade jobban bírja, mint a slim? A slim 3 évvel később jelent meg, és 3ledes se lesz soha cserébe, nagyobb a hűtése (ahogy az a slimek előtt bekövetkezett, mert nem volt nagy hűtése). Az ilyen földhözvágós sztorit pedig nem hallotam róla. Mostani slim (leendő) tulajok vagy akik értenek az xbox-hoz az is azt mondja, hogy a slimek előtt megjelent gépek mind-mind sorra 3 ledesek, mert nincs nagy hűtése (sőt hangos mint egy rockkoncert [olvastam]). Ezzel szemben ezeket a hibákat is orvosolták a később megjelent slimekben. Megkérdezném mégegyszer hogy előző válaszoló te ezt honnan hallotad/olvastad, hogy az arcade kibír 10 évet és a slim "csak" 3 évet? EGészen biztos, hogy a tények makacs dolgok. Jah és a kérdező felé pedig azt mondom, hogy megveheted nyugodtan, de egy 3 led után nem fog kibírni 2 hónapot se. De ha maga mondja.....

2013. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

embeeer. Az arcade hol strapabíróbb? Épp fordítva mondod gyerek. Egyébként is a konzolok nem arra valók, hogy könyveket dobálgassunk rá, hanem más célból fejlesztették ki.

"A SLIM CSAK 2-3 ÉVIG BÍRJA MÍG AZ ARCADE 5-10 ÉVIG HELYTÁL!"

ez pedig hazugság úgy ahogy van. A slimek sokkal jobban bírják, az arcade bírja ki 2-3 évig, a slimek tovább. Sőt arcade-osok konzoljai 3ledesek is. És egy 3 led után 3 hét és már ki is lehet dobni.

2013. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
emberrr! 5 éve van fat -om, és semmi baja. Vagyis kamu, hogy a fat, csak 2-3 évig bírja. Nem kéne ennyit hazudni!
2013. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem nagyon értek azzal egyet hogy az arcade nem bírná olyan sokáig. Nekem 4 éve van meg az xbox (2009-) és semmi baja sincsen. Igaz tényleg halkabb a slim mint az arcade de egyébként ha az ember napközbe használja nem(sőt eggyáltalán)nem zavaró... nekem legalábbis. Éjszaka biztos hangosabb(jobban hallatszik) de akkor is elviselhető. Az is igaz hogy az újabbaknak jobb a hűtése de azért az arcade nak sem rossz annyira. 3led-es hibával még nem találkoztam és semmie gyébb hibával sem. Összegzéskép szerintem annyival jobb a slim hogy kisebb jobb hellyen van a HDD kisebb a táp és kicsivel(van akinek sokkal)halkabb. ja meg jobb a hűtés. 13/f
2013. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ja meg még azzal hogy van beépített WiFi... #8
2013. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem arcade-om van szerintem megéri venni.Nem volt még semmi gondom vele(3 Led-es hiba stb.) azért a slim is jó,de mégis 15000 ft flash stb.Sok sikert! ;)
2015. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!