Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Windows 7 Home Premium 64 bit...

Windows 7 Home Premium 64 bit van a laptopomon. Nagyon belassult és szinte semmi nem válaszol. ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás format c és a windows újra telepitése.
2013. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt könnyű javasolni. Azért előtte csinálj egy nagytakaritást. Nekem u.ez van, méghozzá laptopon, de nem ez számit. U.is trehány voltam, 2 éve nem takaritottam és most nyertem 35GB. helyet. Lehet, hogy a sok felesleges le, feltöltési, szerkesztési stb, segéd és hasznontalan fájlok, meg böngészési maradékok felgyülemlettek. Még a böngészési előzményeket is töröld ki, ha többet használsz, akkor mindegyikből.

Itt van egy jó oktatóvideo, baromi egyszerű:

[link]

2013. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nálam szerintem az op. rendszerrel van gond:/

a 320 gb-ból kb 280 szabad, igy nem a leterheltség a gond.:)

maradna az ujratelepítes, de eredeti a win7em (igy vettem mediamarktbol.)

és nem kaptam cd-t.

2013. febr. 12. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem kaptál, akkor lehet, hogy Te előtelepített OEM Windows 7-tel rendelkezel. Ebben az esetben a hardvergyártóval kell felvenni a kapcsolatot.

Vagyis ugy vetted a gépet, hogy eleve rajta volt a W7. Ennek az OEM változatnak van előnye: nem kell tökölni a feltelepitéssel/, de van hátránya is: gépcserénél, alaplapcserénél mégegyszer nem használható. De Neked op. rendszer problémád van, ezért kell ahhoz a gépgyártóhoz /HP, Asus, Dell, Acer stb/ fordulnod, aki gyárilag , Microsoft szerződésileg beépitette a gépbe és ugy adta át a forgalmazónak.


Egy kis segitség:

[link]

2013. febr. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!