Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudtok olyan kompakt fényképez...

Tudtok olyan kompakt fényképezőgépet ajánlani, amivel jó minőségű videó felvételeket lehet készíteni koncertekről?

Figyelt kérdés

Van egy profi gépem, amit ugye nem mindenhova vihetek be, szóval mellé keresnék egy kompakt fényképezőgépet, amivel jó minőségű videókat lehet készíteni akkor is, ha koncert hangos. Jó minőség alatt azt értem, hogy: nem recseg összevissza, érhető az ének (szöveg) és a hang is tiszta, nem torzít. Mint ezen a videón: http://www.youtube.com/watch?v=Itbx_Z5aVWg (Jelen voltam a koncerten, így tudom, hogy piszok hangos volt a zene.)

Köszi a tippeket!


2013. febr. 11. 20:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!