Farkas Manó Zsolt kérdése:

Mi lehet a baja a tv mnek? úgy néz ki a kép, mintha körbe lenne pakolva mágnessel.

Figyelt kérdés
Semmi nincs a környékén. Lehet, hogy a saját hangszóróira allergiás? Tiszta avatárfejek vannak a két szélén... Ja! Ezeken a részeken finom képzaj us van, plusz ami piros, az kék, ami sárga, az zöld. Euromarkt 82 cm kb 5 éves. Rendesen boltból, nem kézről.

2013. febr. 12. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelőnek 10 perces munka.Miénk is nézett ki így.
2013. febr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lemágnesezési hibának tűnik.

Kapcsold ki a készüléket a főkapcsolójával, vagy húzd ki a konnektorból 2-3 percre, majd kapcsold be.

Ezt ismételd meg 2-3 alkalommal.

Ha nem javul akkor szerelő. A PTC hibája okoz ilyet.

2013. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszer megcsináltam. Még rosszabb lett. Úgy látom, nem úszom meg a szerelőt... Mennyibe kerülhet kb?
2013. febr. 12. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen kell bele plusz munkadíj:

[link]

2013. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Esprimo Mobile ***** válasza:
Jól irták, én tavaly cseréltem a tv-mben ugyanien hiba miatt termikus ellenálást és jó azóta is. 440-ft-volt. Nem vagyok tv szerelö de ha csongrád megyéböl vagy véletlen, szivesen kicserélem neked egy hétvégén. Ha magad próbálnád kiforrasztani a kis 3-lábu fekete vagy kék kockát ,akkor feltétlen tudnod kell hogy a sorkimenö közelében van egy nagy kapacitásu kondi amit ki kell sütnöd mielöt az alaplaphoz nyukász. Ha bizonytalan vagy abban meik ez az alkatrész vagy hogy sikerülte teljesen kisütnöd akkor inkább ne probálkozz mert hiába alap hogy kivan húzva a konektorbol a teve, ígyis megrázhat mint a fene.
2014. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!