Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pendrive?! A DVD lejátszóm (...

Pendrive?! A DVD lejátszóm ( DVD 3000 Orion ) nem fogadja el a pendrive-omat! Szerintetek mi lehet a probléma?! Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Már átkonvertáltam FAT-ról NTFS-be is, de úgy sem akarja elfogadni... Elindul, csak aztán azt írja ki, hogy "eltávolítás"! Kérlek Titeket, hogy aki tud, legyen szíves segíteni, mert már minden tõlem telhetõt megpróbáltam, de SEMMI....

Elõre is köszönöm!!



2013. febr. 13. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld FAT32-re formázni, ha nem az volt eredetileg.
2013. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az volt eredetileg :( De azért köszönöm! :)
2013. febr. 13. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is egy olcsó dvd lejátszónk van a 8gb pendrivot nem ismeri föl csak 4gb-osat.
2013. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem a 4 gigásat sem ismeri fel... de próbáltuk az ismerősökkel, azokéval elindul... mérettől függetlenül:( Sztem egy új pendrivevásárlás lesz a vége:) Köszönöm a választ!!
2013. febr. 20. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!