Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nemrég vettem egy Xbox 360...

Nemrég vettem egy Xbox 360 slim gépet. Adtak hozzá egy headsetet de nem tudom hogy hova kell bedugni. Valaki leírná?

Figyelt kérdés
egy ilyen alap,szar fejhallgatót adtak az Xbox 360-omhoz és a tv-m is régi.hova dugjam be a fejhallgatót?az Xbox-ba?vagy a tv-be?ha a tv-be akk leírnátok hogy hova?

#headset #Xbox 360 #xboxfejhallgató
2013. febr. 15. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A kontrolleren van egy lyuk, oda kell bedugni.
2013. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én már bedugtam oda abba a play&charge kit-nek a közepébe de nem működött.legalábbis majd még próbálkozom mert mégcsak a mikrofonra tettem és nem a zöldre.játék közben is megy?(campaign-ban játszok)
2013. febr. 15. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Campaign-ban nem veszed hasznát.Multiplayerben játék közben tudsz beszélgetni a csapattagokkal.Vagy ha partyba hivnak.Ha alap szar akkor vegyél jobbat.Nekem bőven megfelel.Amit kell hallok,engem hallanak,mi kell más?
2013. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.ha például egy bazidrágát vennék 25-től 80ezer forintig akk jó lenne? itt a példa: [link]
2013. febr. 15. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez mitől lesz jobb?Hangosabb lesz?Arra jó,hogy mást ne zavarj a fegyverropogtatással!
2013. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!