Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire figyeljek mindenképp új...

Mire figyeljek mindenképp új laptop/notebook vásárlása előtt?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok:/ még az alapfogalmakkal sem vagyok tisztában. hogy mi az a processzor , vagy hogy pl ez mit jelent: 2GB DDR3/1333MHz memória • 500GB HDD meghajtó • 15.6" WXGA HD-LED (1366x768) kijelző

nem túl drága gépet szeretnék max 80 ezerért. ami fontos hogy tudjak rajta filmet nézni...ja és azt se tudom mi az az operációs rendszer és mi a jó belőle, vagy hogy az a laptophoz van-e. köszönö a válaszokat:)



2013. febr. 16. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

100ért már van olyan laptop amit érdemes megvenni:

[link]

Ennél kevesebbért csak használt üzleti gép jó, ott van egy néhány :

[link]

HP Compaq 6910P

HP EliteBook 6930P

2013. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A legfontosabb a garancia hossza és hogy mennyi idő alatt válalják a hiba elhárítását mert ugye fogyasztói társadalomban élünk és nem azért veszünk gépet hogy 1hónapig a szervizben feküdjön :)
2013. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!