Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy 3D tv-m pontosan LG...

Van egy 3D tv-m pontosan LG Cinema 3D tv Típus szám: DM2352 miért nem működik rajta a 3D funkció?

Figyelt kérdés
már több fajta 3D-s filmet letöltöttem, de egyik sem jó nem hozza ki a 3D-t a beállításoknál nem lehet választani a leg utolsó 3D funkciót, ami nekünk jó lenne! mit tegyek?

2013. febr. 16. 17:46
 1/2 anonim válasza:
3d -s filmet próbáltál nézni rajta? Csak akkor jó. Egyébként próbáld meg átállítani a 3d-t normálról mozira. Úgy lehet valamit látni de nem az igazi. Én is ezen fáradozom. De nekem a 3d-s film sem lett jó. (duplán látszik). Én is kezdő vagyok...
2013. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Üdv nem rég vettem én is egy ilyent , és semmit sem tudtam rajta nézni 3D-en se játékokat se filmet. Pedig a 3D-je az szuper higgyétek el , voltam Imax-ban is és szerintem kb olyan. Legalábbis amit játékokban látok kiemelés mélység érzet nagyon durva néha , igaz ha feltolom max-ra szoftveresen a mélységérzetet 2 perc múlva fejfájás garantált :). Az Avatart most néztem azt nem tudtam feltolni de így sem rossz , de a játékok sokkal jobbak.

Leírok amit tudok de felét én sem értem ,hogy mi hogy van de talán segít : Először is a távirányítón nem kell semmit sem nyomkodni csak ha megjelenik a szöveg ,hogy bekapcsoljon a 3d ? akkor egy OK-ot. Filmekhez le kell szedni valami szoftvert Tridef vagy CyberlinkPowerDVD vagy esetleg TotalMedia Theatre. A Tridef erre a monitorra ingyenes , aszem automatikusan felismeri a monitor típusát és akkor nem kér kódot sem 2 hét után. A hdmi kábel 1.4-es kell legyen ezen fel van tüntetve a 3D akkor jó! A felbontás az nem mindegy ! A HDMI kábel csak 1080P-en 24 Hz aszem 720P-en 60 Hz . Tehát kezdésnek váltsatok át 1280x720-ba és 60 Hz ! Ha megnyomjátok a távirányító OK gombját kiírja az aktuális felbontást . A képernyő frissítési gyakoriságát(Hz) valahol a videó kártya képernyő beállításoknál biztos megtaláljátok (win7-nél képernyőfelbontás,spec.beállítások monitor fül.)

Ezután elindítjátok tridefnél még egy tesztképet is kitesz ha jó a beállítás akkor kiírja ,hogy kapcsolj 3D-be , aztán kiválasztod a filmet és mehet a mozi.

Játékoknál nehezebb a dolog , Pl nem értem hogy mehet nekem néhány játék 1440x900-an 60Hz-en ? Eggyik elindul 1080p-en 24Hz-en másik nem. A játékokat csak tridefen keresztül lehet indítani . legalábbis nekem máshogyan nem ment . Örülnék ha valaki tisztába tudná tenni hogy is van ez ennél a monitornál pontosan.

Amúgy én a Cyberlink Power DVD-el próbáltam az Avatart és az alapból átváltott 1080p-re és 24 Hz-re úgy rémlik.

2013. ápr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!