Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetetek az Acer mennyire...

Szerintetetek az Acer mennyire jo marka? (kulombozo valaszokat varok, indokolassal), azert mert kineztem magamnak egy Acer laptopot ami eleg jo parameterekkel rendelkezik. Tapasztalatok a tartossaggal es a megbizhatosaggal kapcsolatban.

Figyelt kérdés

#Acer laptoppal kapcsolatos kerdes
2013. febr. 16. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

A mostaniakat nem tudom, mennyire jók, de 2 éve még az volt a céges laptopunk (Acer), egy régebbi tipus. Kolléga elindult az autóval és a tetején felejtette, lezúgott. Esőben-hóban használtuk kint, maximum saját kabáttal védve az időjárás viszontagságai ellen. Végül attól pusztult meg, hogy szó szerint villám csapott bele.

Úgyhogy szerintem elég strapabíró, jó cucc, de ez régebbi típus volt, egymagos procival, 1 GB memóriával.

2013. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. fél éves az Acer notim é kiváló. Családban is sok az Acer, csak jókat hallok róluk. (6 évestől a zsír újig van mindenféle.)
2013. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor jövök ellenpéldának. Nekünk is volt már több Acer laptopunk, de egy idő után mindegyiknek lett valami baja. Nem tudom mi a helyzet a többi termékükkel, de nem vennék még egyszer Acert.
2013. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindkettotoknek koszonom .
2013. febr. 17. 12:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Elnezest mindharmotoknak !!
2013. febr. 17. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én Acerom 4 éves(5920G).Annyi hibája van,hogy nem tudja megcsinálni az újrainditást.Leállitom,várok egy percet,bekapcsolom és csak igy bootol be.Ha valakinek van erre meoldása,az ne tartsa magában!Köszönöm
2013. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!