Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit jelent tulajdonképp az...

Mit jelent tulajdonképp az hogy valami androidos?

Figyelt kérdés
Bocs, de műszaki analfabéta vagyok...
2013. febr. 17. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Az igazából egy "újfajta" szoftver mobiltelefonokra. Olyan mint gépen a Windows 7 vagy az XP. Most ez az új. Erre vannak minden programok. A régebbi telefonokon Java szoftver volt, ezeken android. Ezeket mondják "okostelefonoknak". Mivel ezekre lehet különböző programokat telepíteni, úgy mint egy számítógépre.
2013. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! :)
2013. febr. 17. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés most fájt. Egyébként pedig azt jelenti, hogy Android rendszer fut rajta. Általában okos telefonokon, tableteken van ilyen rendszer és most gondolok itt Sony, Samsung, Huawei, LG stb. készülékekre. Az Android egy olyan rendszer mint például a Windows csak telefonra. Szóval az android egy Linux alapú operációs rendszer.

[link]

Itt még olvasgathatsz róla vagy pedig nézz utána Te magad a Guglin :D

2013. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Az Android a mobiltelefonon az egyik legelterjedtebb operációs rendszer. Egyszerűen alapvetően olyan, mint a számítógépeken a Windows, vagy MAC OS, vagy Linux.


A világ okostelefonjainak közel fele Android az operációs rendszerrel működik. (A nagyobbak még: Symbian gyakori még a Sony telefonokon, Apple az iPhone-on.)


Az Android a Google-hoz kötődik, ezért ha az androidos telefonodon az alapfunkciókon felül extra programokat szeretnél letölteni az Android Marketről, akkor regisztrálnod kell egy a telefonodon egy gmail-es e-mail címmel.

2013. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3/4..."Ez a kérdés most fájt"

Tudod, nem a műszaki dolgok bújásával telik az életem, nem kell lefitymálni az embert...lehet, hogy nem vagyok műszaki zseni de 100% hogy valamiben jobb vagyok nálad. :D

2013. febr. 17. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudtam hogy ennyire a szívedre veszed majd ezt a megjegyzést.
2013. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, csak azt elfelejtettem írni hogy ha telefont szeretnél venni, akkor ne androidosat válassz mert tényleg nagyon bonyolult.
2013. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tabletet szeretnék, de nyugi azért fogom tudni használni :)csak ezt a kifejezést nem értettem.
2013. febr. 17. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!