Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ilyen tényleg van a UPC-nél?

Ilyen tényleg van a UPC-nél?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mesélte hogy ő a Upc-nál van már jó pár éve és neki 18-20 csatornája fogható analógon úgy, hogy három havonta 2400-2500 forintot fizet.

Én megnéztem a Upc honlapján de nem találtam ilyen csomagot.

A következő csatornái vannak: m1, m2, duna, duna world, rtl klub, tv2, viasat 3, muzsika tv, story 4, atv, hír tv, sport 2, eurosport, nyíregyházi tv, cool, film mánia, film café, spektrum. Plusz talán még egy két csatorna amik nem jutottak eszembe.



2013. febr. 17. 15:47
 1/2 anonim válasza:

tuti..eléggé össze vannak keveredve a UPCsek..

nekünk 27 csatornánk van és azért fizetünk havonta 4500ft-ot.. de mikor megrendeltük még 45 csatornánk volt. pár napja voltak kint megnézni minden okés-e..és közli a csávó hogy minden tökéletes...szóval..ne csodálkozz:D

2013. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, tényleg eléggé romlott mostanában az élvezhetőség. Nekünk a legjobb HD csomag van HBO MaxPak-al, egyéb csatorna csomagokkal és extrákkal. Most például nemrég össze-vissza keverték a már megszokott csatornasorrendet. Nem ritka, hogy két csatorna között 30-40 üres csatornahely van. Azért a szabad programozhatóságot elvárnám, ha egy hónapban 25 000 Ft-ot fizetek erre. És ez csak egy az idegesítő, néha gusztustalan húzásaik közül. Nagyon gondolkozom rajta, hogy visszamegyek a T-Home-hoz.
2013. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!