Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fejhallgatóval járok...

Melyik fejhallgatóval járok jobban? AKG vagy Skullcandy?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom az AKG jobb, csak az osztálytársaim győzködnek hogy vegyek Skullcandyt mert hangzásilag ugyanolyan (bár nekem kicsit divatmárkának tűnik), meg jobban is néz ki, én meg nem értek a fejhallgatókhoz, szóval nem nagyon tudom hogy igazuk van-e. Próbáltam utánanézni, de csak angol oldalakat dobott ki, és nem tudok angolul :S Melyik jobb?
2013. febr. 24. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Osztálytársaid hülyék, Skullcandy csak divatmárka, egyébként legalja fejhallgatókat/fülhallgatókat gyárt. Még a Beats is jobb nála, ami szintén divatmárka, de az azért össze tud hozni pár jól szóló fejhallgatót (amit aztán 3x annyiért ad el, mint amennyiért már kapsz egy jobbat, de ez most nem lényeg).

AKG jobb, vagyis AKG jó, de lehet amúgy lenne még jobb, mennyit akarsz rá költeni?

2013. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Akg k518-at ajánlom! Media marktba 20 én a vaterán vettem 10ért újan, bontatlanul! Először kicsit kényelmetlen, de olyan szépen szól, hogy megéri!
2013. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy én is a K518-at néztem ki :D
2013. febr. 24. 15:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, max. 30 ezret, estleg 35. Viszonylag jó minőségű kéne, mert nemrég kaptam egy erősítőt, és este mikor már mindenki alszik akkor nem a hangfalakon szeretném hallgatni a zenét. Lényeg, hogy tisztán szóljon, a zene legyen részletgazdag benne, és kényelmes legyen. Meg a kinézet sem utolsó szempont, vonaton mindig zenét hallgatok, de a fülhallgatóktól hamar el kezd fájni a fülem, úgyhogy akkor ott is ezt használnám.
2013. febr. 24. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy 25-ért Shure SRH440, vagy 40-ért Audio Technica ATH-M50, utóbbi az egyik legjobb kapható, szóval ha van rá lehetőséged megéri az a +5-10 ezer.

Shure is árkategóriája legjobbja, de az Audio Tecnica az igazán brutál.


Itt egy review, de igazából bárhol rákeresel mindenhol csak isteníteni fogják:

http://www.youtube.com/watch?v=Krdb8lceRoI

2013. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, utánanéztem, az AudioTechnika márkát sokan dicsérték, szóval lehet hogy egy olyat fogok rendelni.
2013. febr. 24. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


A Shure-t is ugyanúgy dicsérik, meg a Beyerdynamicot, meg a Superluxot, és még sorolhatnom, itt nem a márkáról van szó, hanem az M50-ről, amit nagyon jóra sikerült összehozniuk.

2013. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a Bose márkát, nagyon jó cuccokat gyárt.
2013. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!