Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Xbox-ot érdemes venni?...

Milyen Xbox-ot érdemes venni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h sose volt még xbox-om, mindig is PC-s és PS-es voltam, de most elhatároztam, hogy vennék egyet. Viszont maximum 40-et tudnék rá áldozni jelenleg, szóval használtan venném és természetesen flashelve. Az lenne a kérdésem, h mikre kell odafigyelni, milyen konzolt érdemes venni, mert sok helyen olvastam, h 2005-2006 környékén gyártott boxok leginkább 3LED hibásak.. Olyat szeretnék, ami minden jelenlegi játékot el visz simán, és még fog is azért pár hónapig vagy 1 évig.. Segitsetek légyszives mikre kell odafiygelni, és milyet érdemes venni használtan..

2013. febr. 27. 15:36
 1/4 A kérdező kommentje:
még az is érdekelne, mennyivel jobbak az RGH-zott boxok, mint a flasheltek.. nagyon nem értek hozzá:/
2013. febr. 27. 15:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha új Xbox-ról lenne szó akkor leírnám hogy mi a szempont de te már leírtad.Most nem fogok semmi jót mondani mert nem merek és nem is tudok hiába írnám le hogy ezt-vagy azt vedd semmi sem garantálja hogy egy használt megberhelt Xbox akár egy hónapig is megy lehet hogy elmegy egy évig is de az is lehet hogy pár óra játék után meghal ezt nem lehet előre tudni.Ha +10.000ropit hozzá teszel már egy vadi új gépet kapsz 2 év garanciával.

[link]

2013. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos be kell vállalnod fentebb leírtakat vagy jól jársz vagy nem 50-50% az esély ezt neked kell eldöntened.
2013. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most nagyon olcsón lehet játékokhoz jutni a Live-on és még gold tagságot sem kell fizetni érte bármilyen letöltés alapból lehetséges amúgy is.

Fallout3,Fallout New Vegas,Halo sorozat Resident Evil ezket megnéztem a legtöbb.1990Ft a tiéd lehet de itt a lista.

[link]

2013. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!