Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 15 ezer forint körüli összegér...

15 ezer forint körüli összegért megbízható mp4 lejátszó?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nem igazán vagyok otthon a dologban, s bár viszonylag sokat kerestem, kutattam, nem érzem, hogy oly' sokkal okosabb lettem volna a fenti kérdést illetően... :D


Egy minőségi, megbízható, leginkább zenehallgatásra való, nem túl drága, de annál kényelmesebb mp4 lejátszót szeretnék vásárolni, úgy hozzávetőlegesen 15 ezer forint körüli összegért - plusz-mínusz pár ezer simán belefér!


Arra szeretném kérni a kérdésem olvasóit, hogy ha tudnak, akkor hagyjanak itt nyomot maguk után: mondják el, hogy szerintük melyik lejátszót lenne érdemes megvásárolni és miért!


A segítségeteket előre is köszönöm szépen! :)


2013. febr. 27. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nem tudok sokat segíteni, csak annyit, hogy semmiképp ne vegyél myaudio-t ! Nekem myaudio mp4 lejátszóm van, és ha videót nézek, kb. 10 mp útán elkezd össze-vissza színes lenni a kijelző, négy képben mutatja a videót, utána meg lefagy.
2013. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán ltam egy jót, érintős, 3.5 kijelző, wifi, java , bluetooth, iPhone 4s-re hasonlít, mp4-mp5 lejátszó Itt a link:

[link]

2013. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Osynho ***** válasza:
Ha olcsó és jó, de főleg jó hangú lejátszót keresel, akkor szerintem sansa clip+.
2013. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ennyiért elég ja használt Androidos telefont lehet kapni, nézek neked egyet helyileg közel ha elárulod hogy merre laksz !szerintem többet érnél vele és minőségileg is jobb volna mint egy noname mp4 lejátszó
2013. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!