Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360-al kapcsolatban lenne...

Xbox360-al kapcsolatban lenne pár totál kezdö kérdésem (mivel egyszerre csak egy dolgot illik kérdezni, így több darabban kérdezek). Csippeltetném és torrentröl húznám rá a játékokat.1. Mennyibe kerül csippeltetni jelenleg Magyarországon?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:

x-box-nál nem chippelés van, hanem flashelés.

Egyébként az nagyon eltérő, de úgy emlékszem, hogy valami 10K az alja(bár ez nem biztos, h pontos infó)

2009. szept. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 20k-ért hallom a flashelést, de mivel gyakorlatilag magadtól megcsinálhatod (csak 10Kért rendelni kell netről connectivity kit3-at, amit 1x fogsz használni össz-vissz), de 20Khoz képest megéri, vagy haveroknak is kéne akkor közösbe összedobjátok rá.

Google, van flashelés leírós magyar oldal. Végigböngészed az elmúlt 3 év postjait és mindent fogsz érteni.

2009. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én netről rendeltem másfél éve, alapba ki volt ütve és így is 20 K -val olcsóbb volt mintha boltban vettem volna.Rendelj hozzá hűtőt is, picit hangos de nekem még sosem volt Red Ring of Death rajta, pedig volt h 20 órát ment.Azért írom ezt mert sztem hasznos info ha esetleg még nincs meg a géped.
2009. szept. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az enyémet 15 ért csinálták
2010. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!