Tibike84 kérdése:

Fotósok adjatok tanácsot?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy szeretnék venni egy olyan gépet amellyel szép képeket tudok csinálni kezdőként (Norvégiában dolgozom a hegyekben),és tanulógépnek is jó.én konkrétan a fuji finepix sorozat "s"szériáját nézegettem.Tudtok valami konkrét tanácsot adni?
2013. febr. 28. 12:54
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

A Fujifilm Finepix S sorozat darabjai ár-érték aránya egész jó, ebben az árkategóriában nem rossz az objektívjük sem. Nekem van egy régebbi (S3500), amolyan másodgépnek. Néha még most is meglepődök a képminőségén, pedig az még csak 4 Megapixeles. Az újabbaknak már a szolgáltatásai is egész komolyak, és jóval nagyobb a felbontásuk is.

Annyi persze nem lehet várni tőlük, mint egy jóval drágább tükörreflexes géptől, de nem is arra vannak kitalálva, és az áruk is jóval barátságosabb. Mivel van egész jó "belenézős" (de elektronikus) keresőjük, nem csak a hátlapon lévő LCD, extrém körülmények között (pl. erős napsütés) is könnyű fényképezni velük.

Talán egy dolog róható fel hibaként, hogy némelyiknek nem szabványos, hanem egyedi az USB csatlakozója, sérülés vagy elvesztés esetén nehéz (és drága) beszerezni, de ezt a problémát egy kártyaolvasóval lehet orvosolni.

Arra a célra, amit írtál, szerintem tökéletesen megfelel.

2013. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válaszod!!!Szerintem egy s2950 lessz.De még gondolkozom.
2013. márc. 1. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!