Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet-et keresek! megvannak...

Tablet-et keresek! megvannak a feltételek csak sehol nem tudom ezeket megadni tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

A feltételek a következők:

-wifi

-bluetooth

-elől és hátul jó minőségű kamera

-android operációs rendszer

-MicroSD bövithetőség

-beépített hangszóró

-fülhalgató


és az ára se legyen egekig érő.. (kb. 50 ezer forint)



2013. febr. 28. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezen megbukik az egész:

-elől és hátul jó minőségű kamera


De amúgy is, tabletbe minek akarsz kamerát? Azzal akarsz fényképezni? Ki fognak nevetni.

De ha van is jó kamerás tablet, minimum 2x annyiért, mint amennyit költenél rá.

2013. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát nem olyan huh de jó kamera hanem

elől: 1 MPx

hátul: 3 Mpx

(a számok csak hozzávetőlegesek)

2013. febr. 28. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Előlapiba a 1 megapixel nagyjából alap, de általában elég ocsmányul néz ki, hiába több ez, mint a 720p.

Hátlapi szintén elég ronda, hiába van 5 vagy 8 vagy akárhány megapixeles.

Tehát majd úgy is észreveszed, hogy nem valami jó, és nem fogod használni, de majd holnapra nézek pár ilyen tabletet, fejből nem tudom mibe mekkora kamera van.

2013. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, várom a válaszokat :-)
2013. febr. 28. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:
AsusMeMo Pad Hd 7" én nem az előző vagyok, viszont ebben a tabletben van ilyen 'jó' kamera és jatszani filmet nézni se rossz, ami gondolom nálad sem utolsó szempont .
2013. aug. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!