Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri megvenni zenehalgatásho...

Megéri megvenni zenehalgatáshoz és filmnézéshez a LOGITECH Z313 2.1 es hangszórót? (8200ft) és miért? Vagy akkormár a LOGITECH Z323 2.1 (11000ft) eset lenne érdemesebb, és miért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 11:30
 1/3 DrFaktor válasza:
Ez attól is függ, hol, mekkora helyiségben, milyen hangerővel szeretnéd hallgatni. Én 5. éve használok egy, az olcsóbbikhoz hasonló tudású Creative 2.1 A200-at, nekem tökéletesen elégnek bizonyult, jól bevált. Anno a Tesco-ban vettem 8000Ft-ért...
2013. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én most vettem egy Z313-mat! Holnap küldöm vissza! rémes! Mindenki elvan szállva a Logitech-től de rájöttem h nagyon szutyok szar az egész!1 ft-ot se ér! NE VEDD MEG!inkább spórolj és vegyél egy rendes hangcuccot! Nem lehet rajta semmit állítani,se magasat se mélyet! a mély eltorzítja az egész hangzást%magasat és közepet nem is lehet hallani!hihetetlenül szar hang cucc!bárcsak ne vettem volna meg,akkor nem kéne visszaküldenem!:)
2013. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyasmiről is hallottam, hogy az uj hangszoroknál használi kell 1 hetet mindenféle hangzásban, akkor beáll és szép lesz a hangja
2013. jún. 15. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!