Megéri psp 3004 ennyiért?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ma rendeltem egy psp 3004-eset használtan töltővel,usb kebállel,és egy jó tokkal együtt 15 ezer ft-ért.Szerintetek megéri ennyiért?Nekem fontos lenne a hordozhatósága.Ez volt a legolcsóbb psp aprod.hu-n meg mindenhol.

2013. márc. 2. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem jártál rosszul vele, bár szerintem nem csináltál jó vételt. Új játékot kb. 1 éve nem láttam rá. Nekem is van egy 3004-es Vibrant Blue-m.
2013. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ZeroSSX válasza:

Szerintem bőven megérte.

De kell hozzá memóriakártya( én 8-16 GB microSD kártyát (Memorystick Pro Duo) adapterrel ajánlok)

ha küldesz nekem egy email-t akkor elküldöm ,hogy honnan lehet letölteni játékot vagy a programot amit én tettem fel és azt, hogy hogyan kell letölteni játékokat :D Bízz bennem én is ezt használom :)


matyok.adam@gmail.com



Juiced 2, Ridge Racer 1, Ridge Racer 2,

Need For Speed Most Wanted 5-1-0,

Armored Core Last Raven, Tekken 6,

Soul Calibur Broken Destiny, LocoRoco,

Silent Hill Shattered Memories,

Final Fantasy 012 duodecim Dissidia,

Final Fantasy VII Crisis Core

Kingdom Hearts Birth by Sleep,

Metal Gear Solid Peace Walker

Ezek a legjobbak :) nézzál gameplay-t és

töltsed le őket

Remélem, hogy sikerül :)

2013. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ZeroSSX válasza:

Nézd gamespot.com -on, hogy mien új játék jön ki

mert nem sűrűn, de nem ritkán jön új játék.

2013. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak most bajban vagyok.Mert minden pénzem elment erre a psp-re és semmi nem maradt memória kártyára.Majd Hétfőn vagy Kedden meg jön a psp.De nem sokat tudok vele csinálni memória kártya nélkül.
2013. márc. 3. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!