Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megrepedt a beats by dr dre...

Laczko Geri kérdése:

Megrepedt a beats by dr dre solo hd fejesem! A tetején van egy hajszálrepedés ami miatt amikor felveszem a fejemre kattog és a repedés egyre nagyobb! szerintetek meglehet oldani műanyaghegesztéssel vagy tudtok adni ötleteket?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!
2013. márc. 3. 21:28
 1/4 akosrakos ***** válasza:
Jólvan minek kellet egy ilyen kib@szot drága sz@rt venned?
2013. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Csak azt tudom mondani amit az első válaszoló.

2. Én mindenképpen megpróbálnám a műanyag hegesztést.

3. Ha még garanciális akkor szervíz!!

2013. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 akosrakos ***** válasza:

60.000 FT -os fejhallgató műanyagból. Szégyen!!


Minap gondoltam, hogy talán veszek egy ilyen Beats SOLO HD -t. Ezáltal elmentem a Media Markt ban kipróbálni egy ilyen Beats Solo HD fejest. És teszteltem a strapabíró képességét, hogy azt írták a neten, hogy NEM TÖRIK EL MERT RUGALMAS ÉS STRAPABÍRÓ, HAJLÉKONY. Na erre egy kicsit meghajlítottam és az egyik fele SZÉTTÖRT. Na ennyit erről a drága sz@r Beats -ről. Még jó, hogy nem volt ott akkor biztonsági őr vagy a kamera és nem vette fel, mert ha igen akkor kikellet volna fizetnem ezt a kárt. Még jó, hogy időben észrevettem, hogy mekkora sz@r és megspóroltam magamnak 57.000 ft -ot :) Mocskos hazugságok amiket erről a Beats -ről írnak. Dr Dre meg rohadtúl nem ért a fejhallgatókhoz és annak megtervezéséhez. -_-

2013. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ren-D ***** válasza:
Geri remélem azóta már megoldódott a probléma,amúgy csak a garancia lett volna jó."akosrakos" szerintem nem ezt kérdezték,ráadásul a Média Marktba mindenhol van kamera viszont nem tudják egy időben figyelni azokat,de ha eltörted volna,100kamera közül valamelyikbe csak látszik az arcod és elhiheted 60ezer forintot nem hagynának csak így szótlanul még utólag se.Ezáltal bukott a történeted,de eleve az hogy kis hajlítástól eltört a beats már ott megbukott.Ha nem szimpatikus a Beats szíved joga,de ne kábíts másokat kamu történettel és szintén ne szóld le aki tervezte mivel valószínű az életbe sokkal többet elért mint te és nem csak azért mert Dr.Dre-ről van szó aki nem a Beats által lett híres.
2014. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!