Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot ajánlanátok,...

Milyen laptopot ajánlanátok, ha a gépet filmezésre, néha dokumentumokhoz de leginkáb Sims3 játékkal használom. Az ár az most mindegy, milyen tulajdonságok legyenekelőnyben választáskor?

Figyelt kérdés
Rendszerköv.: System Requirements PC System Requirements OS: XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7 CPU: For XP 2.0 GHz P4 processor or equivalent; For Windows Vista and Windows 7 2.4 GHz P4 processor or equivalent RAM: For XP 1 GB RAM / Windows Vista and Windows 7 1.5 GB RAM* Hard Drive: At least 3.5 GB** of hard drive space with at least 1 GB additional space for custom content and saved games. Video: 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0 * For NVIDIA ION™ computers, the game requires at least 2.0 GB RAM. ** 9.6 GB of hard drive space if installing with The Sims 3. Supported Video Cards: Nvidia GeForce 6 series or better, and all NVidia G, GT, GTS, and GTX video cards. ATI Radeon™ series card 9500 series or better, and all ATI X, X1, and HD video cards; IntelŸ Graphics Media Accelerator (GMA): GMA 3-Series, GMA 4-Series Please note that the GeForce 6100 and 7100 cards are not supported.

2013. márc. 4. 12:31
 1/1 anonim válasza:

nekem ilyenem van, és ez jól viszi a Sims3at a 2009-ig megjelent kiegészítővel

[link]

elolvastam a rendszerkövetelményeket, amiket írtál. elvileg az én gépem nem kellene vigye a Sims-et, mégis jól megy rajta. persze ahhoz azért az is kell, hogy több hely legyen rajta. bár amióta teleraktam a gépem a cuccaimmal, azóta nem fut olyan jól, de azelőtt kifogástalan volt, éjszakákat átjátszottam úgy, hogy 1-2 elakadás volt

2013. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!