Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Wayteq xTab70dci vagy concorde...

Coleman5324 kérdése:

Wayteq xTab70dci vagy concorde speed 8? és miért?

Figyelt kérdés
a két tablet között vacilálok, mindkettő egy árban van, a concorde teljesítményre jobb, de a wayteq is egész jó és már volt egy wayteq tabom ami nagyon korrekt kis gép volt, megbízható volt tehát már ezt a márkát ismerem de a concordot nem....mit tudtok erről a márkáról? megbízható? bírja a strapát? szervize milyen?

2013. márc. 5. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Concorde is jó márka, jó a support, kb ugyanolyan jó ez a két márka.

Teljesítményben sincs valami nagy eltérés, szoftveresen is mindkettő közel stock Android, mindkettőre van/lesz Jelly Bean, árban is szinte ugyanaz, szóval válaszd azt, amelyik jobban tetszik.

2013. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fóumokon olvasgattam h a concordban 4 mago gpu van míg a wayteqben csak 2, ezért is gondolkodok jobban a concordon csak a márkáról nem hallottam még semmit, ezért kérdeznélek titeket hogy mennyire megbízható gyártó
2013. márc. 5. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamivel tényleg jobb, de számottevő különbség nincs, minden játék/app ugyanolyan szinten fog futni mindkét tabon, nem lesz olyan, hogy valami az egyiken elindul a másikon nem, vagy mindkettőn, vagy egyiken sem megy.

De ha te amúgy is a Wayteq-et ismered, meg ha hardveresen amúgy is egy fokkal jobb, akkor válaszd azt.

2013. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lulu200 válasza:
Én a concorde speedet választanám, ha másért nem hár hdmi kimenetért...:)
2013. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!