Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Niki vagyok es azt szeretnem...

Niki vagyok es azt szeretnem hogy hat egy karaoke mikrofont csatlakoztatunk egy dell laptophoz es a gep elkezd sipolni es azota ha bekapcsolom csak sipol? Az miert van?

Figyelt kérdés

#Mikrofon laptop dell
2013. márc. 8. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Niki vagyok" rájöttünk ebből: Nikolett5 kérdése

A többi az gyakorlatilag olvashatatlan. Nem vagyok biztos abban, hogy képes leszel megcsinálni, de leírom:

A laptop beépített mikrofonja gerjed a beépített hangszóróval. Kattints kettőt az egérrel a hangszóróra az asztal jobb alsó sarkában (a monitoron!), amikor megnyílik a fő hangerő ablak, akkor kapcsold ki a mikrofon bemenetet, pl. úgy, hogy az elnémítás négyzetbe teszel egy pipát (az egérrel). Ha nem látod a mikrofon gombját, akkor a tulajdonságokra kattintva a lenyíló ablakban jelöld ki a mikrofon előtti négyzetet.

2013. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt a gépet sikerült megcsinálni.
2013. márc. 26. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!