SOS tegnap vettem egy led tv-t és tiszta zöldes szintónusu az egész de nem a régióbeállítással van gond mivel a divxnél is ugyenzt produkálja (usb-keresztül), szóval vigyem vissza gyorsba cserére, vagy valami beállítás gond lehet?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Először a színbeállításokkal próbálj játszani. 2 perc alatt kiderül, hogy csak beállítás baj, vagy sem. Tekerd el teljesen extrém módon a színbeállításokat. Ha úgy is zöldes, akkor csere. Ha így is rossz, de más színből van sok, akkor csak beállítás baja van, és lehet szórakozni a színekkel, tónusokkal, etc
2013. márc. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ cseréltem a cuccot így már jó,csak én lehetek ilyen szerencsétlen hogy szart fogok ki!!!
2013. márc. 10. 10:54
 3/5 bamboochatheone ***** válasza:
Igen, csak te.
2013. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rettenetes volt az enyém is amikor haza hoztam.

Utána elég sokat elmerültem a menüjében és keresgéltem, hogy mivel milyen változást érek el. Aztán vagy két hét után azt mondtam, hogy most jó lesz.


Egyébként van több egymástól független menü beállítás lehetőség. Érdemes az egyiken beállítani egy viszonylag jó képet és a másikon még később is keresgélhetsz jobb beállítást. Azután már csak a beállítás nevei között kell váltanod. Nálam ilyen nevei vannak: Film, Normál, Kiemelt.

Az első kettőt teljesen azonos értékűen állíthatom. A végén csak át kell váltani a kettő között és az a beállítás jön elő. Ja ez egy Samsung.

2013. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra akartam kilyukadni, hogy a jó tv sem biztos, hogy jól van beállítva.
2013. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!