Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Panasonic, Sony vagy Samsung...

Panasonic, Sony vagy Samsung tv-t érdemes venni olyan 120-150ezer értékben?

Figyelt kérdés
led, plazma, melyiket érdemes venni melyikkel járok a legjobban? minőség megbízhatóság,

#Panasonic #sony samsung
2013. márc. 9. 20:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Toshiba, Panasonic, Phillips. LED (LED háttérvilágítású LCD) a Plazma egy ideje már nem fejlődik, még ha a feketéi szépek akkor sem.
2013. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Még mindig a plazma a nyerő,ha nem zavar hogy kicsit többet eszik.

Toshibát meg Philipset ne vegyél csak a Panasonic vagy a Samsung a nyerő.

2013. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

SAMSUNG! Itt hiába érdeklődsz, csak jól összezavarunk. Ahány ember annyi vélemény. Én pl. tv-ből csakis samsungot vennék. Ezeket olvasd el, többet okosodsz mint itt:

[link]

[link]

2013. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Nekem Panasonic viera tipusú LCD tv-m van. Szép képet ad, egyszerű kezelés stb. Egy hibája van. Nincsenek rajta USB csatlakozók, helyette HDMI csatlakozók vannak. Pedig az USB jó lenne, mert akkor külső HDD-ről tudnék filmeket nézni.
2013. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek!
2013. márc. 9. 21:12
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Harmadik válaszoló vagyok. Én konkrétan ezt ajánlom: [link]

Igaz kicsit meghaladja a Te általad meghatározott értéket, de megfizethető kategória, és minden fontosabb megtalálható benne, amire szükség van. Három USB csatlakoztathatóság is van!!:)) Jah, amúgy nekem is ilyen van.

2013. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Kicsi. A 3d meg felesleges.
2013. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
nagyon kössz tényleg mindenkienk! elolvastama a cikket is! külön kössz! sokat segített! nem nagyon foglalkoztam eddig a tv-kel de most szeretnék egy jó tv-t ami tetszik is designban és jó is! A panasonic viera-k eléggé tetszenek....
2013. márc. 9. 21:30
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

"Kicsi. A 3d meg felesleges."


Nem értem, miért kell ilyen badarságokat írni! Nem kicsi a 102 cm, főleg ha a kérdezőnek ezt megelőzően egy 55 centis készüléke volt. A 3d miért lenne felesleges? Nekem pl. tetszik, szórakoztat a 3d- műsor. A kérdezőt miért ne szórakoztathatná?!

2013. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
olyan 106 körül vagy nagyobb lenne a jó, igen az usb eléggé fontos, nagy filmes vagyok....
2013. márc. 9. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!