Stagg gitárról vélemény?

Figyelt kérdés
Egy Stagg L400-ast néztem ki magamnak, de mielőtt elmennék szeretnék hallani pár véleményt.

2013. márc. 10. 12:14
 1/3 anonim válasza:
Én Stagg gitáron kezdtem, egy C547-es klasszikuson. Nagyon megvoltam elégedve vele, kitűnő hangszer a kezdéshez, de még most is használom. Az első elektromos gitárom is egy Stagg I-300-as volt, de azt 2 év alatt teljesen leamortizáltam... Szóval én azt tanácsolom, hogy ha mindenképpen elektromos gitárt akarsz venni, akkor inkább szánj rá egy kicsit többet és vegyél egy fokkal jobb márkából valót, mert a Stagg gyári alkatrészei nem húzzák sokáig. (nekem legalábbis ez a tapasztalatom...)
2013. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm (:
2013. márc. 11. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
én haználtam stagget, nem tenném meg megint :D akkoris csak azért vettem, mert a bolti ár harmadáért kaptam, annyiért megérte. nem azt mondom, hogy rossz, vagy jó, de általában annyiért jobbakat lehet kapni. ha valami különös ajánlat, vagy használtan olyat ajánlanak nagyonolcsón, akkor el lehet gondolkodni rajta, de általában vannak sokkaljobb ár/érték arányúak
2013. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!