Ez a fülhallgató megéri ennyiért? Mert többet nem akarok érte kiadni, és azt mondják, hogy ez jó füles.

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 11. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom meg e éri,de ennyi pénzért már nem ártana,hogy jó is legyen.
2013. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami komolyabbat szeretnék venni a gyári Samsungos headset-nél.
2013. márc. 11. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:

én egy ilyet vennék :

[link]

2013. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megér ennyit, az egyik legjobb kapható ebben az árkategóriában, az előző által linkelt Sony-nál is jobb, bár a Sony is jó, és ha nem vagy nagy audiofil akkor nagy különbséget amúgy sem vennél észre, szóval akár azt is megveheted 4000-rel olcsóbban.

Vagy ugyanez a Soundmagic 9500-ért van itt:

[link]

2013. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amúgy mennyire hallatszik a különbség 1 olcsóbb, és 1 jobb minőségű füles között? Mert gondolkozom, hogy megvegyem-e, mert tetszik, de az a baj, hogy nemtudom, hogy megvegyem-e. Van félretett pénzem, szóval nem az a kérdés, csak, hogy én ezt nemtudom, hogy meg fogom-e bánni. Igaz, nemrég adtam ki pénzt 1 biciklis tartóért, ami teljesen használhatatlan, szóval.. :)

Amúgy van rajta hangerőszabályzó? Mert az is lényeg lenne.

Ja, és az mp4nationnál hogy van a szállítás? Van házhoz szállítási díj? Futár hozza, vagy postázzák(gondolom posta, mert külföldi oldal..)?

2013. márc. 12. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Nincs szállítási díj, annyiba kerül amennyit írnak, se vám meg semmi külön díj.

Egyébként egy 2-3 ezer forintosnál lényegesen jobb egy 10 ezer forintos füles, egy "amatőr" is észrevenné a különbséget, de egy 6-7 ezres fülest már lehet nem tudnál megkülönböztetni az E30-tól (persze nem csak az ártól függ, 6-7 ezerért is létezik szar fülhallgató, de mondjuk most vegyük alapul azt a Sony-t, amit már korábban linkeltek), szóval ha nem nagyon akarsz sok pénzt kidobni, akkor jó az olcsóbb is.

2013. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!