Honnan és pontosan milyen Drivert töltsek le ASUS K50IJ laptopomhoz, hogy a kamera rendesen működjön?

Figyelt kérdés

Most fejjel lefelé van a kép. Egyáltalán nem értek hozzá, úgyhogy akik tudna segíteni lépésről-lépésre,annak nagyon örülnék!

Köszi


2013. márc. 12. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha naponta nyitsz új topicot, attól nem fogod előbb megkapni a választ. Az ASUS oldalán fenn van, hogy melyik driver melyik kamerához való. Ehhez meg kell tudni a kamera PID azonosítóját (Eszközkezelő, kamerára jobb gomb / Tulajdonságok / Részletek / Hardverazonosítók)
2013. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket,de ott hogyan tovább?Egyébként az eszközök között nem találom a webkamerát...
2013. márc. 12. 15:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Vidd szakemberhez!
2013. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
komolyan ilyen bonyolult?annyit nem ér,h fizessek érte..
2013. márc. 12. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult, de ha nem értesz hozzá, akkor megoldhatatlan
2013. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
annyira értek,h ha vki leírja mit csináljak meg tudom csinálni. Nem tudom egyébként hol keressek a progit vagy mit amivel most megy a cam. Az eszközöknél nem találom
2013. márc. 12. 21:12
 8/9 A kérdező kommentje:

megvan a driver,de mikor kitörlöm az előzőt és újraindul a gép akkor vmi illesztőprogramot keres,és megint telepíti a régi drivert!!!vááá

ja,és a programok között nem találom a kamera progiját így az eszközkezelőből törlöm.de sikertelenül :((

vmi tipp??nagyon örülnék neki!!!

2013. márc. 15. 21:47
 9/9 A kérdező kommentje:
oké,látszik mennyire nem értek hozzá,most kitöröltem az eszközkezelőből a képeszközöket..most egyáltalán nincs kamera :S
2013. márc. 15. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!