Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Firewire csatlakozás hangkárty...

Firewire csatlakozás hangkártya miatt!?

Figyelt kérdés
Hangkártya vásárlás előtt állok, és mindenképpen külső-t szeretnék, de azok meg firewiren csatlakoznak számítógépre. Ezt a problémát meglehet oldani egy sima firewire-usb átalakítóval? vagy az baromság lenne? Előre is köszi :)

2013. márc. 14. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Van usb-s külső hangkártya is.
2013. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom köszi, csak abból nincs olyan amilyet szeretnék :)
2013. márc. 16. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyet szeretnél, milyen célra és mennyit szánnál rá?
2013. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából Fl-Studióval szórakozom már jópár éve eddig ilyen alaplapi hangkárytával nyomtam gondolom fejlesztek egy kicsit. Nem egy legkezdőbb szintű hangkártyát szeretnék, de 200.000 Ft-t se akarok rááldozni. én ezt néztem ki. [link]
2013. márc. 17. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen USB-s hangkártyát szeretnél, akkor ezt ajánlom: [link] de miért nem jó a firewire hangkártya? :)
2013. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem épp ezaz hogy én nem usb-set szeretnék, csak firewire csatlakozó meg nincs a gépemen. :)
2013. márc. 18. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor vegyél egy firewire kártyát a gépedbe! Én is úgy oldottam meg :)
2013. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszod :)
2013. márc. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!