Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet vegyek? Infók...

Milyen tabletet vegyek? Infók lent

Figyelt kérdés
Suliba kellene filmet nézni játszani meg zenét hallgatni meg netezni ha össze gyűlik a pénzem akkor Ipad mini-t veszek de ha nem akkor muszáj leszek beérni valami olcsóbb androidossal !!

2013. márc. 14. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Fu nem igazán értem mi a kérdés. Leírtad hogy ipad minit veszel. Tovább mi a probléma?
2013. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neked is csak menőzni kell. Remek ilyen hülyeségekre kell költeni a pénzt. A suliban tanulni kell nem menőzni.
2013. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha lenne pénzem akkor az Ipad mini-t venném meg de mivel nincs kénytelen leszek beérni egy olcsóbb androidossal és nem menőzni kell a suliba hanem szünetek meg haza felé a buszon ha így jobb a lelkednek ha így írom
2013. márc. 15. 11:56
 4/8 anonim válasza:
Inkább az Apple-t vedd meg. Nekem androidos van,de valamelyik nap kirpóbáltam egy ismerősöm Ipad-jét,és hát ég és föld a különbség az apple javára. Gyorsabb,szebb,jobb minőségű képet készít... A Samsung termék egy semmi ahhoz képest.
2013. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az apple termékek manapság egyfajta divatot képeznek a világban. És érdekes hogy kb. egy nagyon picit jobb tudással 2x, 3x annyiba kerülnek mint társai ;)
2013. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jófej:D ***** válasza:
Mennyi az az olcsó?
2013. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szívem szerint én is az apple-t venném de az 99 ezer egy androidosat viszonylag jót már 40 ért tudok venni kis kölümbség van közte azért
2013. márc. 18. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:
A szünetben is azzal a vacakkal kell bohóckodni ahelyett, hogy valami értelmeset hátszanátok vagy legalább beszélnétek egymással. Aszocializáció rulez. A buszon meg pláne kell egy ilyen, mert nehogy olvassál esetleg vagy a tananyagot nézd át, nem akkor is nyomkodni kell egy ilyen nyavajás kütyüt.
2013. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!