Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipod NANOT vagy IPOD touchot...

Ipod NANOT vagy IPOD touchot vegyek? MElyikkel járok jobban?

Figyelt kérdés
17 lány// Tudom h touch az drágább de van rajta wifi és mondernebbnen nézki,viszont a nano meg tök jó h ilyen színes meg h elfordul a képernyő ha oldalra fordítjuk... .Segítsetek!!!
2009. szept. 15. 12:28
 1/10 anonim válasza:
sztem a nanoval jobban jársz, nekem is az van, és tesómnak meg touch, de sztem az enyém jobban bírja, gondolom te is hordanád suliba meg mindenhova, tehát bírnia kell a strapát :) 18/L
2009. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a touch is elfordul tudtommal. sőt szerintem a touch fordul el, a nano pedig nem. De nem tudom biztosra, nekem iphone-m van.
2009. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ráadásul a touch karcolódik elég rendesen.S: első voltam :)
2009. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de nemtudok dönteni :S:S
2009. szept. 15. 13:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem csak ez a két lehetőség van, akkor Nokia 5800-ra szeretnélek rábeszélni. WiFi, elfordulő képernyő, alapból 8 gigás kártya, témákat tudsz rátenni, nekem van rajta olyan program, amin be tudom állítani, hogy ki hívhat fel, illetve küldhet nekem SMS-t, a kihangosító hangszórója nagyon szépen szól, a kamerája viszonylag szép képet csinál, a mobilinternet is gyors rajta... és még sorolhatnám napestig.


Zsebben hordtam, eddig nem találtam rajta karcot, de a kijelzőjére vigyáztam nagyon. iPod-hoz képest 2 hátránya van: nem néz ki olyan jól, és nem csillog.


Ha bármit tudni szeretnél még róla, írj :)


18F

2009. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

bocs, kifelejtettem: van benne GPS is :)


ugyanúgy bármilyen füles rámegy, és úgy, hogy elég sokat nyüstölöm (napi kb 2 óra zenehallgatás, és kb napi 4 óra WLAN netezés egyetemen), 2-3 napot bír töltés nélkül

2009. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mindkettőben van giroszkóp, és a touch sokkal jobban megéri, mint amennyivel drágább

de ahogy itten írtál, fogalmad sincs az egészről, inkább csak a rajkodás miatt akarsz ipodot...

ha nem ismered a touch minden tudását akkor nemhogy csak értelmetlen azt venned hanem nem is érdemled meg, hogy neke olyan legyen


úgyhogy mindenképpen nanot végy, touch semmi esetre se

2009. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

táccs


minden tud majdnem ami az iPhone csak telelni nem

2010. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ne akarjál rajkodni, nem is tudsz mindent róla > ne érdemled meg


én is ilyet akaqrok én elolvastam ról ezer mindent

2010. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha csak zenére kell akkor nano.(bár szerintem csak zenelejátszásra elég sok ez pénz....

Ha akarsz rá programokat játékokat is rakni akkor simán megéri az ipod touch.SZerintem sok embernek van toucha akik csak zenét hallgatnak és nekik feles lege.Nagy drága és könnyen sérül.Viszont ha másra is akarod használni akkor megéri mivel ugyan azok a progik menek rakta mint iphonon jó a kijelzője jó minőségű és kb negyedannyiba kerül.A külömbség:gps-telefon-kamera.(a 4.genes touchba van kamera is.)

2010. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!