Monk1 kérdése:

Hogyan lehet kapcsolódni Jtag-os XBOX 360 - on az internetre wifin keresztül? Mert FSD-én csak neten keresztül lehet letölteni title updatékat Akárhogy próbáltam frissíteni nem funak a DLC -k, -ha pendrive-ról próbálom.

Figyelt kérdés

Az internet kábeles és van wifi

xbox-om, jtagos, fsd 3 van rajta


Itt egy példa: Batman arkham city dlc-nél a harley quinn revenge-t nem indítja el, mikor rámegyek a játékon belül a harley dlc mellékküldetésre,azt írja hogy telepítsem fel a title update-t. De nem tudom hogy kell mert bemásoltam a chace mappába a title update-kat , és úgy elindítom a játékot, akkor megint ugyanazt kéri.


Vagy egy másik példa: WWE 13 - Pack 2 DLC - bemásoltam a DLC-ket oda ahova kellett,de nem találtam meg a kiegészítő karaktereket a játékon belül


Én innen szoktam letölteni a title updatékat : JTAG MarketPlace

és pendriveról rakom fel a gépre.De mégsem jó

Szóval ezért szeretném most már FSD-én keresztül frissíteni, csak nem tudom hogy hogyan kell a wifit és az xbox ot kábel nélkül összekapcsolni.



#wifi #Jtag-os XBOX 360
2013. márc. 15. 15:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!