Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nektek tetszik az új Facebook?

Nektek tetszik az új Facebook?

Figyelt kérdés
őszintén

2013. márc. 15. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem tetszik, sosem tetszett, örülnék ha megszűnne. Nagyon boldog lennék.
2013. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem ígyszar régi jobbvót mig nemvot idővoknal
2013. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még nem kaptam meg, de valószínűleg hamarosan jön, mert kértem. Egyébként teljesen mindegy, hogy tetszik-e (bár anno a Timeline-t is először kaptam meg és baromi gyorsan megszoktam, baromi logikusan van felépítve).


Felesleges lázadni ellene, ha minden Facebookozó magyar törli magát, akkor sem fog változni semmi, Ők mondják meg milyen lesz, biztosan lesz megint majd erre külön oldal, eléggé nevetséges aki azt hiszi, hogy hisztivel elér bármit is.

2013. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazad van
2013. márc. 15. 19:57
 5/8 anonim válasza:
Bocsi az offért, de milyen új Facebook? Nekem még a régi van, csak nézem, hogy egy csomó kérdés arról szól, hogy megváltozott. Mit újítottak be már megint?:/
2013. márc. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem tudom,miért,de nem mindenkinek ugyanolyan a változás

egyébként sz@r lett,nekem sem tetszik.

2013. márc. 16. 07:57
 7/8 anonim válasza:

szerintem nagyon rossz. marhára idgesít hogy kék a nevem, és mindenért külön kell kattintgatni..

Amugy nem tudja valaki hol tudok bejelölni emberkét?:D az új design helyett ezt sem találok..

2013. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ugyanúgy,mint eddig
2013. márc. 16. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!