Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vége az Xbox 360-nak és a...

Vége az Xbox 360-nak és a Ps3-nak?

Figyelt kérdés
Ugye most lesznek az új gen konzolok.Azt akarom megtudni hogy a játék gyártás teljesen leáll ezekre a konzolokra?Vagy még kis ideig gyártják aztán állnak le?Hogy lesz ez?Írjátok le légyszíves.Mert még szerintem ha nem adnak majd rá ki játékot addig kéne megszabadulni a mostani konzoltól míg a másik nem jön ki...szerintem :D

2013. márc. 16. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kis ideig,hanem még jó pár évig lesz rá új játék.
2013. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.Akkor megnyugodtam.
2013. márc. 16. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Mért az összes eddig megjelent PS3 és Xbox 360 játékkal játszotál már amivel szerettél volna?
2013. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem.De ha nem gyártanak majd rá játékokat akkor előbb vagy utóbb vége lesz annak a konzolnak.És akkor ugye még kevesebbet ér.Ezért kérdem én hogy ha nem lesz rá játék akkor jobban megéri most eladni mielőtt kijön az új konzol,Mert ahogy kijön az új a régi olcsóbb lesz.
2013. márc. 16. 14:35
 5/6 JulesM111 ***** válasza:

Nem, egyelőre nem fog leállni a gyártás, de meg fog rogyni.

Az új PS4 teljesen már architektúrán fog menni, mint a PS3. Senki sem fogja ledowngradelni a game-t, hogy a csóró PS3-asoknak jó legyen, hacsak nem qrvadrágán lesz a game. Ugyan ez valószínűsíthető az XBOX-ok világában is.


Én a helyesben megszabadulnék a konzolomtól már most is, és csak ülnék otthon várakozva a negyedik verzióra.

2013. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekem az élvezeti éréke számít jobban mint az hogy mennyit fog érni...

Vagy te valami kereskedö vagy?

2013. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!